O nás

Cílem našeho spolku je rozvoj komunitního života v obci Těptín, Kamenice. Vracíme se k oslavě tradičních svátků a společně s dětmi, rodiči a velkou částí obyvatel osady Těptín, jsme je zasadili do běžného chodu osady.  V době Adventu pravidelně v kapličce stavíme Betlém, koledujeme jako Tři Králové, na masopustní úterý chystáme průvod v tradičních maskách, vynášíme Moranu a vítame jaro. Na sv. Jána pálíme svatojánské ohně.

Od září 2021 otevíráme opět Lesní klub Plamínek. Máme poslední 2 volná místa. V případě zájmu kontaktujte, prosím, koordinátorku Šárku Valáškovou. Více informací naleznete zde.

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Aktuální nabídku pro školní rok 2018/2019 naleznete zde.

Pro děti ve věku 3 - 6 let nabízíme celotýdenní předškolní vzdělávání v celodenním kontaktu s přírodou. Informace o lesní mateřské škole Těptín naleznete zde.

Společně s Osadním výborem osady Těptín organizujeme Vánoční a Velikonoční jarmarky a s místními Hasiči jsme participovali na organizaci a zabezpečení aktivit pro děti na 110. výročí  jejich vzniku, které se konalo v červnu 2014 na pozemku klubu.

Každé léto pořádáme několik příměstských táborů pro děti ve věku 3 - 10 let. Aktuální informace naleznete zde.

Ve školním roce 2015/2016 jsme otevřeli Základní školu v Těptíně. Máte-li zájem se spolupodílet na vzdělávání generace dětí, u nichž bude pěstována dovednost vzájemného respektu, samostatnost, zodpovědnost za sebe a své činy, přidejte se k nám.

I nadále usilujeme o navázání spolupráce se všemi, kteří se již podobným aktivitám věnují a zároveň budeme rádi, pokud budete chtít rozšířit naše řady a připojit se k nám.


Ke stažení: Stanovy Spolku Plamínek Těptín

DOCX | 20 kB

Stáhnout

Naši sponzoři

Adresa

Plamínek Těptín z.s.
Táhlá 1846
251 68 Kamenice - Těptín

Telefon

+420 724 854 591

E-mail

plaminek@skolateptin.cz